انواع مدل های مبلمان راحتی کلاسیک و اسپرت

برای خرید مبلمان از مونیکا چوب تنها کافیست مبل مورد نظر خود را انتخاب کنید تا در زمان کمی بهترین جنس و طرح مبلمان مورد نظر خود را درب منزل تحویل بگیرید. برای خرید مبل پسامدرن نه تنها باید به سلیقه خود توجه کنید، بلکه باید اطمینان حاصل نمایید که این مبلمان با سایر اجزای دکوراسیون شما هماهنگ است. مبلهای تختخوابشو، یکی از کاربردیترین و بهترین انتخابها برای کسانی است که تنها زندگی میکنند و فضای خانه کوچکی دارند. اگر فضای داخلی خانه شما کوچک است، ترجیحا از راحتیهای بدون دسته یا مبلهای ال استفاده کنید که فضای کمتری اشغال کنند. مبل ال یک مبل با تنوع در طرح و رنگ است، با این حال این مبل مدرن را باید با توجه به سبک معماری، چیدمان و تم رنگی فضای داخلی منزل انتخاب کرد. در حالی که طراحیهای مدرن و مبلمان راحتی ال در حال کسب توجه از صاحبان آپارتمانهای کوچکتر هستند. پارچه رومبلی در مبلهای راحتی باید نرم، راحت و در عین حال دوام بالایی داشته باشد. اسکلت بندی مبل کلاسیک به دلیل استفاده چوب های مرغوب و مستحکم دوام و عمر بالایی دارد.

در این مطلب شما با انواع مبلمان راحتی و چسترفیلد آشنا خواهید شد و در آخر با انتخاب مدل مناسب خود میتوانید اقدام به خرید محصول مرغوب با قیمت مناسب خود کنید. مهمترین مزیت خرید از کارگاههای تولید مبلمان، هزینه پایینتر تولید و سفارشیسازی مبلمان است؛ شما میتوانید بهراحتی، پارچه و جنس چوب مورد نظرتان را انتخاب کنید و با قیمت کمتری نسبت به فروشگاهها، مبلمان مورد علاقه خودتان را داشته باشید. اگر بودجه محدودی دارید و هزینه برایتان مهم است، سعی کنید به جای خرید از فروشگاهها، به کارگاههای تولید مبلمان سر بزنید و مدلهای مورد علاقه خودتان را به آنها سفارش بدهید. شما می توانید این مدل را برای تعداد نفرات بالا تا 8 نفر نیز سفارش دهید . به این معنا که میتوانید رنگ محصول و همچنین رنگ و جنس پارچه را با سلیقه خودتان انتخاب و سپس اقدام به ثبت سفارش نمایید. شما میتوانید انواع مختلف مدلهای مبل راحتی را در مونیکا چوب مشاهده کرده و با خرید مبلمان از مونیکا چوب بهترینها را برای خانه خود انتخاب کنید.

با پاسخ به این سوالات میتوانید اندازه نسبی نشیمنگاه مورد نیاز منزل خود را تخمین بزنید. پس از حمله مغولان و در حکمرانی ایلخانان دو نوع طرح در تختهای صاحبمنصبان رواج یافت: نوع اول که تداوم طرح سده پیشین است به صورت صندلی رسمی با پشتی بلند و تزیینات خراطی یا نقوش اسلیمی (تصویر 9)؛ نوع دوم که در دوره ایلخانی و تیموری به عنوان رایجترین مسند صاحبمنصبان به کار میرفت و متأثر از کشورهای دیگر نظیر چین است، نوعی صندلی است با نشیمنگاه فراخ و پهن، پشتی و قابهای کناری بلندی که تا شانه یا بالاتر از آن میرسد (تصویر 10). بعضی نمونهها فاقد قابهای کناریاند و در برخی دیگر، علاوه بر قابهای کناری که دور نشیمنگاه را دربر میگیرند، دو قاب اضافی دیده میشود که به موازات جلوی نشیمنگاه به صورت قابهایی به بیرون باز میشوند (به جدول 1 رجوع شود). فرورفتگیهای ایجاد شده در قسمت نشیمنگاه و دستهها طرح زیبایی را به وجود آورده که در سایر سبکها چنین ویژگی دیده نمیشود.

از ویژگی ظاهری آن می­توان به دکمههای زیاد و حالت فرو رفته در طراحی اشاره کرد. بدین معنی که میتوان آنها را با هر تن رنگ، ست کرد. کلاف همان بدنه اصلی مبل است که اگر از جنس مرغوبی داشته باشد، با هر بار نشست و برخواستن از روی مبلمان باعث از هم پاشیده شدن آن نشده و در همان حالت عادی باقی میماند. ساختار مبل راحتی از 4 مولفهی اصلی بهنام کلاف، فوم، پارچه و اکسسوری تشکیل شده است. مبل راحتی و در واقع مبلمان خانگی، رکن اصلی اتاق پذیرایی است. آرایش آزادی از کوسن ها که اسکلت بخش پشتی مبل که لایه گذاری شده است را مخفی می کند. مهمترین دلیل انتخاب پارتیشن اداری، بهبود استفاده از فضا و محیط کار می تواند باشد. پس در خرید مبلمان منزلتان عجله نکنید تا بهترین انتخاب را داشته باشید؛ همچنین اکثر فروشگاههای فروش مبلمان، در مواقع خاصی از سال، جشنوارههای مختلفی برگزار میکنند و تخفیفهای مناسبی به خریداران خواهند داد. پارچههای کتان، رنگ و بافت خوبی دارند و دست شما برای انتخاب مدل هماهنگ با دکوراسیون منزلتان را باز میگذارند.