انواع و اقسام مدل مبلمان منزل کدامها هستند؟

انتخاب مبلمان مناسب اندازه و متراژ اتاق در حقیقت یکی از رازهای اصلی نمایان شدن جلوه و زیبایی هرچه بیشتر مبلمان شماست. حال چندین وب سایت نیز به شما معرفی میکنیم که میتوانید در آنجا مبل خود را انتخاب کنید. در هنگام خرید مبلمان به موادی که با آن پر می شود دقت کنید. چارچوب مبل راحتی در داخل مبل قرار می گیرد به همین دلیل معمولاَ از چوب های معمولی تری چون چوب کاج برای تهیه چارچوب مبل راحتی استفاده میشود. در بهار سال 1386 ایران چوب اقدام به تاسیس کارخانه ای به مساحت 5000 متر مربع در نزدیکترین نقطه صنعتی به بازار مبل ایران و در مجاورت اتوبان بین المللی آزادگان نمود که در جهت تولید بیشتر و رسیدن به کیفیت استاندارد های روز جهانی بوده است. ایران چوب در پاییز سال 1378 در تهران تاسیس شد.در سال های اولیه، ایران چوب به صورت سنتی اقدام به تولید و فروش مبلمان و دکوراسیون در سطح بازار های مبلمان ایران می نمود.

تخت این سرویس دارای کشو می باشد که در صورت تمایل می توانید کشوها را نیز سفارش دهید . مبل راحتی شیک اسپارتا دارای ظاهری شیک و زیبا است که می توانید آن را با دکوراسیون داخلی مدرن به راحتی ست کنید . این مدل زیبا و شیک دارای سبکی جدید است و هم برای سبک مدرن و هم سبک سنتی مناسب است و می توانید آن را با سایر اجزای دکوراسیون داخلی ست و هماهنگ کنید . نه خیلی متضاد و نه خیلی هماهنگ ، این اصل انتخاب و ست کردن رنگ مبلمان با رنگ زمینه دکوراسیون داخلی اتاق پذیرایی است. با قرار دادن این میز کنسول در دکوراسیون منزلتان و قرار دادن وسایل دکوری روی آن یک فضای چشمگیر و زیبا خلق خواهد شد. با این که تمامی موارد گفته شده از نکات اصلی خرید مبلمان بودند، اما یکی از فاکتورهایی که باید در کنار تمام آنها به آن توجه کنید، در نظر گرفتن فضای در دسترس در خانه شما برای قرار دادن مبلمان است. مبل استیل دارای منبت کاری بیشتری نسبت به مبل کلاسیک می باشد . جنس میز ناهار خوری سلطنتی 4 نفره نیلوفر از چوب راش می باشد که دارای کیفیت بسیار بالایی در میان محصولات چوبیست .

مبلمان سلطتنی با تفاوت بسیار زیادی از مبلمان راحتی ساخته می شود. مبل راحتی مدرن آیدین از مدل های زیبا و مدرن است که از متریال با کیفیت تولید می شود . هرچه این طرح ها و منبت کاری های کار شده روی مبل کلاسیک بیشتر و ظریف تر باشند قیمت بالاتر خواهد بود. رنگ ها دو نوع پوششی و براق هستند. این تولید کنندگان سعی می کنند تا با طرح ها مختلف و رنگ های شاد، متنوع ترین محصولات را در دسترس خریداران قرار دهند. مبل راحتی جدید پیکاسو یکی از مدل های شیک و زیبا است که می توانید هم برای استراحت و هم برای پذیرایی از مهمانان از آن استفاده کنید . ست اتاق پذیرایی آرنا از مدل های جدید و شیک است که سه تیکه می باشد و شامل آینه کنسول ، میز تلویزیون و میزجلومبلی و عسلی است . آینه کنسول شیک تندیس دارای طراحی بینظیر و منحصر بفردی است و آینه آن بصورت چند تیکه است که دارای نمای زیبایی … البته خیلیها معتقدند که مبل های کلاسیک شباهت زیادی به مبل های سلطنتی دارد اما با وجود یکسری شباهت های کلی دارای تفاوت هایی هست که می توانید کاملا این دو دست مبل را از هم تفکیک کنید.

مبلمان راحتی مدرن که در طول روز برای نشستن استفاده می کنید شب می تواند تخت خوابی راحت برای شما باشد. این محصول دارای طول 140 سانتی متر می باشد . سرویس خواب دو نفره آیسو نیو دارای طراحی خاص و زیبایی است که می تواند به متفاوت شدن دکوراسیون اتاق خواب کمک کند. اگر میخواهید متوجه شوید که فوم سرد است یا گرم می توانید یک فشار روی یک قسمت وارد کنید اگر سریع به حالت اولیه برگشت یعنی فرم سرد است و کیفیت بهتری دارد اما اگر با کمی تاخیر به حالت اولیه برگشت یعنی فوم گرم است و نمی توانید برای مدت طولانی از این مبل استفاده کنید و خیلی زود از حالت اولیه تغییر شکل میدهد و اگر قرار باشد که از اسفنج در ساخت مبل استفاده شود بهتر است 30 یا 35 کیلویی باشد که هم سفت است و هم وزن زیادی دارد و دیر تغییر شکل میدهد و خیلی راحت می توانید آن را بشویید.