ست کردن مدل های مختلف مبلمان : با این روش ها همه چیز ممکن است

چیدمان رودرو: یکی از اصول چیدمان اتاق نشیمن این است که مبلمان را رو به روی هم قرار دهیم و میز جلوی مبل را در وسط آنها قرارداده تا همه اعضای خانواده و دیگر مهمانان دور یکدیگر جمع شوند. به گزارش همشهری آنلاین، موضوعی که همزمان با خانه تکانی عید، ذهن برخی از بانوان را به خود مشغول می کند، تغییر چیدمان یا نوسازی برخی وسایل منزل است، اما افزایش قیمت ها این امر را با مشکل مواجه کرده است. با این مبلها متفاوت باشید! پیش از خواندن ادامه مقاله کمی با خود فکر کنید که چه تعداد از انواع مبلها را میشناسید؟ اما اسباب و اثاثه دربارهای ایرانی که در ادامه به آن خواهیم پرداخت، تنوع بیشتری داشت. پارچههای مخمل، اصالت و جلوه خاصی دارند که به خاطر محبوبیت زیاد، انواع و طرحهای بسیاری از آنها در بازار وجود دارد. حتی در برخی موارد در صورت تمایل می توانیم آنها را بفروشیم.

سعیدی می گوید: اگر سال هاست رنگ دیوارهای خانه را تغییر نداده باشیم، فقط می توانیم یکی از دیوارها را رنگ کنیم. مثلا دیوار اصلی یا دیوار پشت تلویزیون فقط رنگی متفاوت و البته مکمل دیوارهای دیگر که با فرش و مبلمان خانه هماهنگی دارد. وسایل و وسایلی در خانه های ما وجود دارد که کاملا برگرفته از فرهنگ و هنر ایرانی است، اما گاهی به سراغ وسایل تزئینی و حتی کاربردی می رویم که با این نوع طراحی داخلی همخوانی ندارد و قرار دادن آنها در خانه های ایرانی مانند یک وصله ناجور است که زیبا می کند با انتظار همراه نخواهد بود. البته دقت کنید مدلی که انحنا دارد را خریداری نکنید، چون گاهی نزدیک به سبک کلاسیک هم ساخته میشود. رنگ نقش مهمی در دکوراسیون دارد و می تواند به خوبی دو عنصر با سبک متفاوت را به هم پیوند بزند. شما می توانید هزاران وسیله با هزاران سبک را انتخاب کرده و در کنار هم قرار دهید، به شرطی که متریال آن ها یکی باشد. بر اساس نیازتان می توانید تکه های مورد نظر را انتخاب کرده و سفارش دهید . همانطور که از نامش پیدا است این مبلمان برای دکوراسیون های لوکس طراحی شده است و برای دیده شدن نیاز به فضای باز و همچنین انتخاب مکمل های دکوری مناسب دارد.

با این وجود، این متریال نیز همانند سایر متریال ها معایبی نیز با خود به همراه دارد. این قفسه ها و طبقات فضا های مناسبی را برای قرار دادن کتاب های متعدد و قاب عکس های زیبا و خاطره انگیز به وجود می آورد. مسندهای چهارگوشی که دارای پشتی بلند و قابهایی به دور نشیمنگاهاند. برای تجدید جلوه ی دکوراسیون و ایجاد تحولی کوچک از قفسه های باریک و بلند استفاده کنید. اگر شما هم مایلید برای فصل بهار و رسیدن ایام نوروز منزل خود را تغییر دهید بهتر است قبل از هر هزینه ای برای تغییر دکوراسیون منزل نکاتی را در نظر بگیرید. در این قسمت ایده ها و پیشنهاد هایی برای استقبال از بهار و تغییرات جزیی در دکوراسیون داخلی منزل تان آورده ایم. جدا از آن، می توانیم از گلدان های طبیعی هم استفاده کنیم یا آن ها را در قسمت های جدید خانه قرار دهیم. تم، یکپارچگی ظاهری قسمت های مختلف را تعیین می کند و شامل فاکتورهایی مثل رنگ، شکل، اندازه و حتی عطر وسایل می شود.

ست کامل این مبلمان شامل کاناپه سه نفره و دو نفره، دو مبل تک، یک نیمکت، میز جلومبلی مربعی شکل و میز عسلی است. در حقیقت می توانید با کمی هوشمندی و خلاقیت با یک تیر دو نشان بزنید. بنابراین فکر کنید چگونه می توانید کمد، کشو یا قفسه ای جدید به دکوراسیون اضافه کنید. برای سال جدید این امکان را فراهم کنید تا با فضا های ذخیره سازی بیشتر، فضایی سازمان یافته و منظم به وجود آورید. به طور کلی، نگهداری از مبلمان راحتی پارچهای، آسانتر بوده و در رنگهای بسیار بیشتر قابل تهیه هستند. خانههایی که فرش ایرانی در آن پهن میکنند و لالههای عباسی در گوشههای آن قرار میگیرند، با گلدانها یا شمعدانهایی با طرحهای انتزاعی یا بسیار ساده و مینیمال همخوانی ندارند. این کاناپه ها از اجزای اصلی مبلمان در اتاق نشیمن به حساب نمیان و یک طراحی ظریفتر و کوچیک تر از مبلمان اصلی هستن که به صورت دونفره استفاده میشن.