قیمت انواع مبلمان اداری

لذا ما در این متن قصد داریم تا مبلمان اداری را به عنوان یکی از ارکان مهم در فضای کسب و کار و محیط های اداری مورد بررسی قرار دهیم. پس از حمله مغولان و در حکمرانی ایلخانان دو نوع طرح در تختهای صاحبمنصبان رواج یافت: نوع اول که تداوم طرح سده پیشین است به صورت صندلی رسمی با پشتی بلند و تزیینات خراطی یا نقوش اسلیمی (تصویر 9)؛ نوع دوم که در دوره ایلخانی و تیموری به عنوان رایجترین مسند صاحبمنصبان به کار میرفت و متأثر از کشورهای دیگر نظیر چین است، نوعی صندلی است با نشیمنگاه فراخ و پهن، پشتی و قابهای کناری بلندی که تا شانه یا بالاتر از آن میرسد (تصویر 10). بعضی نمونهها فاقد قابهای کناریاند و در برخی دیگر، علاوه بر قابهای کناری که دور نشیمنگاه را دربر میگیرند، دو قاب اضافی دیده میشود که به موازات جلوی نشیمنگاه به صورت قابهایی به بیرون باز میشوند (به جدول 1 رجوع شود). دومین معیار خرید مبل، توجه به نوع پارچه آن است. به این معنا که میتوانید رنگ محصول و همچنین رنگ و جنس پارچه را با سلیقه خودتان انتخاب و سپس اقدام به ثبت سفارش نمایید.

همچنین اندازه طول و عرض اتاق نشیمن و فاصله سقف تا کف اتاق در انتخاب مبل و نحوه چیدمان آن تاثیر بسزایی خواهد داشت. مجموعه چی بچین با ارائه بیش از ۱۰۰۰ نوع طرح و رنگ از پارچههای ترکیهای و اروپایی، شرایطی را برای مشتریان فراهم میکند تا بتوانند به راحتی طرح و رنگهای متنوعی را برای پارچهی کاور مبل انتخاب کنند و همزمان از مشاوره طراحان داخلی نیز استفاده نمایند. در ساخت این نوع مبلها که از طراحی و ظرافت بسیار بالایی برخوردار است، چوب زیادی استفاده شده است. بنابراین در سفارش مبل میتواند مبل مورد نظر خود را با چوب دلخواه خود سفارشی سازی کند. در ساخت سفارشی مبلمان امکان انتخاب طیف رنگی دلخواه برای سفارش مبل رنگین کمانی هم وجود دارد. به این ترتیب میتوانید طرحهای متنوعی را یک جا ببینید و بهترین و مناسبترین طرح را برای مبلمان و دکوراسیون دلخواه خود انتخاب کنید. امکان تنظیم پشتی و نشیمن دراین مبل باعث شده اسـت تا این مبل یک گزینهي خوب برای خرید در ذهن مشتری بنظر بیاید.

شرایط اقتصادی کنونی این امکان را به اقشار متوسط نمیدهد که دکوراسیون داخلی منزل خود را به یک باره تکمیل کنند. از طرفی نیز مبلمان یکی از مهمترین اجزای تشکیل دهنده یک دکوراسیون داخلی شیک است. فایلینگ اداری نیز باهدف نظم بخشیدن به اسناد، مدارک وهمچنین استفاده بهینه از فضا در محیط کاری استفاده میشود. بنابراین به احتمال زیاد هر بخش از لوازم منزل در یک بازه زمانی مشخص خریداری میشود. برای سفارش مبلمان مناسب از گروه چیبچین لازم است که فقط یک عکس از سایر لوازم منزلتان بگیرید تا مشاوران ما بهترین و مناسبترین مبل ممکن برای ست شدن با آنها را به شما پیشنهاد دهند. اما در تهیه آنها از پارچه چرمی استفاده شده باشد. اما همین که نتیجه کار دقیقا منطبق با خواسته مشتری است، از کم و کاستی موضوع میکاهد. یکی از مشخصههای مبل راحتی که باعث تمایز آن از مبل کلاسیک و استیل میشود، ارتفاع کم آنها نسبت به مبلهای دیگر است. یکی از این تفاوت ها این است که در مبلمان استیل منبت کاری های زیادی به کار رفته است و از همین رو چوب زیادی هم در ساخت مبل های استیل به کار رفته است و سنگین تر و گران تر است اما مبل های کلاسیک ظاهر ظریف تری نسبت به مبل استیل دارند و چوب کمتری هم در ساخت آنها به کار رفته است و منبت کاری هایی هم که در ساخت آنها به کار رفته ظریف تر خواهد بود و مبل های کلاسیک طوری ساخته شدند که برای خانه هایی که متراژ خیلی زیادی هم ندارند مناسب است و بعضی ها آنها را با نام نیمه استیل هم می شناسند.

به همین دلیل است که معمولا طراحان داخلی از متریالهایی استفاده میکنند که رنگ آنها بتواند به سادگی با همه المانها ست شود. مبل کوهان شتری به دلیل داشتن دو یا یک انتها در قسمت تکیه گاه به این نام معروف شده است. امروزه استفاده از رنگهای مختلف برای هر یک از مبلها نیز باب شده است. همین یک مورد برای منصرف شدن شما از خرید این مبل کافی خواهد بود. تحت چنین شرایطی قبول سفارش شما از طرف تولید کننده میسر نخواهد بود. از این رو انتخاب ترکیب ست توسط شما نیز میسر نیست. به این ترتیب ساخت سفارشی مبلمان و انتخاب پارچه مورد نظر به شما کمک میکند که دقیقا همان رنگی که مد نظر دارید را انتخاب کنید. به عنوان مثال ممکن است تناژ خاصی از رنگ کرمی مد نظر شما باشد که در هیچ یک از طرحهای بازاری در دسترس نیست. در حالی که شما علاقهای به خرید مبلمان چرمی نداشته باشد.