مبلمان منزل – قیمت و خرید مبلمان منازل- دی ایران

تاج در مبلمان استیل یا مبل سلطنتی، معمولا در وسط آن قرار داشته و اغلب تولیدکنندگان هنر منبت را با ظرافت و زیبایی تمام روی این قسمت اجرا میکنند. مبل های راحتی دارای تنوع رنگی بالایی هستند، میتوانید رنگ مورد نظر خود را با توجه به هارمونی رنگی تم چیدمان منزلتان انتخاب کنید، کوسن یا تشکچههای مبل هم میتواند در ایجاد ترکیب های رنگی تاثیر گذار باشند، اکثر مدل مبلهای راحتی دارای کوسن هستند و می توان با طرح و رنگ های متفاوت در انتخاب آن ترکیبهای رنگی زیبایی را برای اتاق نشیمن طراحی کرد. کوسن های فومی گران قیمت ترین کوسن ها هستند، ولی خیلی سریع می توانند کاهش حجم داشته باشند. مبلهای کلاسیک از نظر قیمت نیز معمولا بین مبلمان سلطنتی و راحتی قرار میگیرند. طراحی مبلمان ال به گونهای است که می توان آن را در هر تم دکوراسیونی مورد استفاده قرار داد، ضمن این که این مبلمان مدرن را می توان در دسته مبلهای راحتی و کلاسیک نیز جای داد، شکل خاص طراحی مبل ال استفاده از آن را برای فضاهای کوچک نیز امکانپذیر ساخته است، ضمن این که مبل ال برای فضاهای رسمی و اداری نیز مورد استفاده قرار میگیرد. مبل شزلون – مبلمان شزلون هم ایده گرفته از تختهای قدیمی پادشاهی است اما با تغییراتی در دکوراسیون مدرن هم جای گرفته است.

اما در اصل مبل چستر جزء سبکهای نئوکلاسیک و معاصر به حساب آمده که این روزها تولیدکننده های این نوع مبل با ایجاد تغییراتی در ساختار و شکل دستهها و پایهها سرویس مبلمان مدرن چستر فیلد را به وجود آورده و به مشتریان خود عرضه میکنند. با این حال مبلمان راحتی تنوع طرح و رنگ بسیار بالایی دارد و از آنجایی که بخش عمده شکل ظاهری مبل را پارچه تشکیل میدهد، نقش بسیار مهمی در تم رنگی چیدمان خواهد داشت. آینه کنسول دارای انواع مدل های مختلفی است که انتخاب مدل آن به دکوراسیون داخلی و سلیقه فردی بستگی دارد و برای هر سلیقه ای مدل خاصی وجود دارد . مبل های راحتی انواع مختلفی دارند که مدل مناسب برای منزل شما مدلی است که از نظر حجم و اندازه با فضایی که در آن قرار می گیرد متناسب باشد. مبلمان استیل به مبل هایی گفته میشود که حالت رسمی دارند و دارای پایه های بلند و پشتی های صاف هستند. مبلمان کلاسیک برای افرادی که به دکوراسیون لوکس و مجلل علاقه دارند ولی از شلوغی مبلمان استیل به دلیل حجم زیاد چوب و منبت نمیپسندند انتخاب مناسبی است. همانطور که گفتیم انتخاب مبل بر اساس سبک دکوراسیون داخلی منزل انجام میگیرد، بنابراین باید مبلمانی را انتخاب کنید که بیشترین تناسب را با فضای داخلی منزل شما داشته باشد.

همانطور که در بالا هم اشاره کردیم پارچه مبل، اصلیترین بخش بیرونی مبل راحتی را تشکیل می دهد، پس بهتر است که بیشترین دقت را در این بخش داشته باشید، پارچهای را برای مبلمان خود انتخاب کنید که کیفیت بسیار بالایی داشته باشد، در مقابل لکه ها و سایش مقاوم باشد، به راحتی قابل تمیز کردن باشد و از بافت نرم و یکپارچهای تشکیل شده باشد. مبل راحتی مناسب خریدن بهتر از خریدن یک مبل ارزان و بی کیفیت است. بسیاری از افراد زمانی که صحبت از مبل راحتی می شود تصور میکنند که یک مبل بی کیفیت و ارزان است، اما باید گفت شاید مبلمان راحتی در مقایسه با مبل های کلاسیک و سلطنتی ارزان باشد، اما این دلیل به بیکیفیتی آن نیست. جلو مبلی مدرن ارزان مدل 2036 از مدل های جدید است که دارای طرح ساده و زیبایی می باشد و می توانید آن را با انواع مبلمان ست و هماهنگ کنید .

مونیکا چوب یکی از بهترین تولید و عرضهکنندگان انواع مبل، به دلیل شرایط اقتصادی حاکم بر جامعه سعی دارد، محصولات باکیفیت به همراه تنوع سبک و مدل متنوع را با قیمت مناسب به مشتریان خود عرضه کند، تا همه مردم بتوانند زیبایی را با بهترین مبلمان به منزل خود هدیه کنند. این مدل دارای طراحی لوکسی است و زیبایی خاصی به اتاق خواب می دهد . با این حال میتوان مبل ال را به عنوان تقسیم کننده فضای پذیرایی و نشیمن استفاده کرد و آن را در وسط اتاق چید. مبل ال – اگر قصد خرید مبل ال شکل را دارید، باید بدانید که چون در گوشهای از اتاق قرار میگیرند، فضای کمتری اشغال میکنند. اگر خانه شما کوچک است ولی به خرید این سبک تمایل دارید، از چیدمان مبل استیل ظریف و 7 نفره مناسب است. البته قیمت مبل مدرن به این سبک معمولا از مدل یک یا دو نفره بالاتر است.