مبل – خرید مبل اسپرت چوب و پارچه

ما در این نوشته سعی داریم که از صفر تا صد موضوعات کاربردی و مهم را در مورد مبلمان اداری به مشتریان خود ارائه کنیم. چنانچه فضای بزرگی در نشیمن، پذیرایی و آشپزخانه دارید، میتوانید از انواع مبلمان کلاسیک، راحتی و یا سلطنتی با توجه به دکوراسیون منزل خود استفاده کنید. این مبلهای راحتی با کوسنها و پشتیهای بزرگ خود، جز مناسبترین گزینهها برای داشتن یک مبلمان نیمه راحتی، نیمه استیل هستند. با اندکی صبوری میتوان به مناسبترین گزینه برای شرایط خود رسید. بهترین و مناسبترین انتخاب را داشته باشند. با این حساب میتوان گفت انتخاب کمی سخت میشود بنابراین بهتر است خریدار یک لیست از بهترین فروشندگان تهیه کند. انواع مبلمان چرم همانطور که از نامش پیداست؛ پارچه آن چرم میباشد. رویه مبلمان با استفاده از انواع پارچه تهیه میشود؛ مخمل، کتان، چرم و… در قسمت پذیرایی، مبلمانهای کلاسیک و استیل پیشنهاد میشود؛ میز پذیرایی نیز باید همخوانی و تناسب با نوع مدل مبل را داشته باشد. چنانچه از برندهای متفرقه و تولیدی مبل خرید کنید، امکان فروش مبلی از جنس رزین به جای مبل چوبی به شما بسیار زیاد است. گروه عاج با فراهم کردن امکان خرید مستقیم مبل تمام پارچه از تولید کنندگان به خریداران توانسته محصولات ارائه شده را با بهترین قیمت عرصه کند.

خرید مبلمان سفارشی این امکان را برای شما فراهم میکند تا بتوانید، منزل خود را دقیقا به همان سبک و سیاقی که دوست دارید، بچینید. شرایط زندگی و محیط خود را درنظر بگیرید؛ ظاهر شیک مبل بسیار مهم است اما از آن مهمتر سبک زندگی شما و حداکثر کارایی مبل است. با توجه به متراژ کوچک بسیاری از آپارتمانها بویژه در شهرهایی با جمعیت بالا، خرید مبل مناسب از اهمیت ویژهای برخوردارند؛ مبل طرح ال و راحتیهای جمع و جور مختص سالنهای کوچک و متوسط با برندهای مختلف در بازار موجود هستند. همانطور که ذکر شد، مدلهای مختلف مبلمان در بازار وجود دارند که از جدیدترین آنها میتوان مبلهای مدرن، کلاسیک، سلطنتی، ال، راحتی، چستر، ایتالیایی، سلطنتی، استیل، ترک، فرانسوی، لاکچری و لاوست را نام برد. مبلمانهای خانگی به دو طرح کلیِ کلاسیک و مدرن تقسیم بندی میشوند؛ هر کدام از این طرح-ها دارای مدلهای بسیار متنوعی در رنگبندیهای مختلف هستند. مواد و متریال بسیار متنوعی برای ساخت مبل مورد استفاده قرار میگیرند؛ انواع چوبهای سخت شامل گردو، افرا، بلوط و راش، فلز و ترکیبی از چوب و رزین از جمله این مواد اولیه هستند. مبلمان در چند گروه اصلی شامل مدرن، استیل، راحتی، سلطنتی و کلاسیک تقسیمبندی میشوند که هرکدام دارای مدلها، طرحها و رنگهای بسیار متنوعی هستند.

در حالت کلی مبلها را میتوان به دو گروه مبلمان کلاسیک و مبلمان مدرن طبقه بندی کرد. کیفیت مناسب، الزاما با پرداخت هزینه بالا به دست نمیآید. یکی از مهمترین عوامل در انتخاب نوع مبل، فضایی است که در اختیار دارید؛ متراژ، محل موردنظر جهت قرارگیری مبل، مسیر مشخص شده برای رفت و آمد، توجه به فضای اشغال شده توسط وسایل دیگر و همچنین محل قرارگیری در و پنجرهها در نوع مبلمان مناسب با آن فضا تاثیرگذار هستند. مبلمان کلاسیک به دلیل استفاده از کلافهای چوب با کیفیت مانند چوب راش، گردو، نراد و… شما میتوانید پس از آگاهی نسبت به فضا، در مورد خرید هرکدام از انواع مبلمان از مونیکا چوب تصمیم بگیرید. طراحی این نوع مبلمان به دهه ۱۹۴۰ باز میگردد؛ خطوط ساده و صاف، طراحی مینیمالیستی، تنوع بسیار زیاد مدل، طرح، رنگ و مواد اولیه از شاخصههای آن است. علاوه بر طرح، پارچه مورد استفاده در مبل تاثیری اساسی در زیبایی آن دارد؛ رنگ، طرح و جنس پارچه باید با دکور خانه، دیزاین و سایر المانهای منزل همخوانی و مطابقت داشته باشد. این مبل به دلیل استحکام بالا در قسمت تکیه گاه و داشتن کوسنهای پشتی بزرگ، انتخاب مناسبی برای کسانی است که همزمان در پی استحکام و راحتی هستند.

شاخصه اصلی این طرح در دستههای کوتاه و پایینتر از سطح استاندارد، تکیهگاه و پشتسری بلند، کوسنهای زیاد و احساس راحتی است. راحتی زیاد، رویه صاف و یکدست، پایههای کوتاه و دستههای بلند از ویژگیهای آن محسوب میشوند. قدم اول این است که تفاوت بین انوع مبلمان را بشناسیم و نیازهای خود را اولویت بندی کنیم که آیا مثلا راحتی و آسایش برای ما در اولویت قرار دارد یا تجملاتی و لوکس به نظر رسیدن؟ اول اینکه رنگ مبل با رنگ دکوراسیون فضا همخوانی داشته باشد. اگر تضاد و ناهمگونی مبل با سایر اجزا و وسایل خانه، زیاد و شدید باشد، جلوه خوبی نخواهد داشت. اما بهطور کلی، اگر اتاق خواب بزرگ باشد و افراد جای کافی برای لباسها و وسایل خود نداشته باشند، کمد لباس، یک مبلمان اتاق خواب برگزیده برای آنها است. تضاد رنگی زمانی زیبا خواهد بود که در کل دکوراسیون از رنگهای متنوع استفاده شده باشد؛ در این حالت نیز باید طرحها و سبک وسایل و مبلمان با یکدیگر همخوانی داشته باشند. این محصول تماما از ام دی اف ساخته شده است و کیفیت بالایی دارد . این مدل از کارهای با کیفیت و شرکتی است و دوام بالایی دارد صفحه آن ام دی اف و پایه ها از چوب ساخته شده اند .